‘Şiddet ve Medya’ Temalı 3.Uluslararası Adli Bilimler, Adli Tıp ve Patoloji Kongresi 2020’de Bakü’de Gerçekleşecek

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 10-13 Eylül 2020 tarihleri arasında resmi dili Türkçe olan, Azerbaycan Bakü’de gerçekleştirilecek 3. Uluslararası Adli Bilimler, Adli Tıp ve Patoloji Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Amacımız, dost ve kardeş ülke olan Azerbaycan’daki bilim insanları ile birlikte adli bilimler, adli tıp ve patoloji konularında ortak bir platform oluşturarak bilimsel işbirliğini arttırmaktır.

Bilimsel programın oluşması aşamasında, gerek adli bilimler, adli tıp ve patoloji uzmanlık alanlarındaki güncel bilgilerin, gerekse mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelere yönelik konuların ele alınmasına dikkat etmekteyiz. Kongre sırasında alanında uzman uluslararası konuşmacılar ile birebir tartışma ortamı yaratarak daha fazla bilgi paylaşımını hedefliyoruz. Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için eğlenceli ve samimi bir sosyal program düzenlemekteyiz. Düşük maliyetli ve yüksek katılımlı bir kongre gerçekleştirme konusunda yoğun çaba harcamaktayız.

Azerbaycan’da düzenlenecek olan bu kongrenin, her iki ülkenin bilim insanları için ortak bir platform oluşturulması nedeniyle özel bir anlam ve önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu bilimsel paylaşımın en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için, siz değerli meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Gücümüzü birleştirmek için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Prof. Dr. Osman Celbiş 
Kongre Başkanı

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: